Hallgatói sikerek 2.

A Dr. William B. Agocs és az Eötvös Loránd Tudományegyetem rektora által 2004-ben alapított William B. és Elizabeth Behr Agocs Geofizikai Kutatási Alapból díj adományozható kiemelkedő eredményt elérő fiatal geofizikusoknak, akik az Eötvös Loránd Tudományegyetem Földtudományi Doktori Iskolájának Geofizika Szakán adtak bizonyságot eredményeikről PhD dolgozatukban vagy kiemelkedő eredményt bemutató MSc dolgozatukban. Idén a díjazottak között volt Tóth Ádám PhD hallgatónk is, aki MSc dolgozatával érdemelte ki a kitüntetést. A díj átadására rövid ünnepség keretében 2013. szeptember 13-án az ELTE Rektori Tikárságán került sor. A díjat Mezey Barna rektor úr adta át, az ünnepségen jelen volt Surján Péter, a TTK Dékánja is. Gratulálunk a díjazottnak! Részletek és képek itt.